Lekár

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Podbrezová, Kolkáreň 35, okres Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 2.500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Železiarne Podbrezová a.s. dopĺňa do svojho tímu pracovnej zdravotnej služby dvoch nových zamestnancov na pozíciu lekár a pozíciu zdravotná sestra.
Hlavnú pracovnú náplň lekára tvorí posudzovanie zdravotnej spôsobilosti novoprijatých zamestnancov ako aj preventívne prehliadky zamestnancov ŽP a.s.
Ambulancia tiež zastrešuje menší obvod pacientov.
Náš tím potrebujeme rozšíriť o lekára s atestáciou v odbore všeobecné lekárstvo, alebo o lekára so špecializáciou zameranou na pracovné lekárstvo (pracovné lekárstvo alebo klinické pracovné lekárstvo a klinická toxikológia alebo služby zdravia pri práci a pod.)
Riešením je pre nás tak lekár na "plný", ako aj "skrátený" úväzok.
Pri obsadzovaní pozície zdravotnej sestry budeme s určitosťou vo veľkej miere prihliadať na odborný názor lekára (samozrejme, pokiaľ pozícia zdravotnej sestry nebude obsadená skôr).

Okrem uvedenej mesačnej mzdy odmeňovanie zahŕňa dovolenkovú mzdu a vysoko nadštandardnú vianočnú odmenu.
ŽP a.s. poskytuje tiež priestor pre profesionálny rast - zamestnávateľ uhradí všetky náklady spojené so získavaním atestácie v odbore pracovné lekárstvo (klin. toxikológia alebo služby zdravia pri práci), pokiaľ zamestnanec prejaví záujem o takéto zvýšenie kvalifikácie.
Pravidelné a dlhodobé individuálne kurzy anglického jazyka s anglickým alebo slovenským lektorom (podľa výberu zamestnanca).
Prepracovaný systém zamestnaneckých benefitov a nadštandardný sociálny program.
Zázemie silnej spoločnosti.
Perspektívne profesionálne uplatnenie.
Možnosť ubytovania.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky doručené životopisy a ostatné dokumenty posúdime a dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.
Každý záujemca môže pred zaslaním žiadosti a životopisu získať bližšie informácie na tel. čísle 0903/901 197.
Žiadosti nám zasielajte písomne alebo elektronicky so všetkými prílohami na uvedené adresy. Písomná žiadosť musí byť doplnená o životopis, (neoverené) fotokópie dokladov o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, kópiu dokladu o špecializácii v odbore a prípadné kópie dokladov a osvedčení o absolvovaných doplnkových kurzoch a školeniach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo, pracovné lekárstvo, klinické pracovné lekárstvo a klinická toxikológia alebo služby zdravia pri práci.

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Okrem odbornej spôsobilosti je pre nás prioritou zodpovedný prístup k práci a chuť pracovať.

Železiarne Podbrezová a.s. sú integrovaným výrobcom ocele a oceľových bezšvíkových rúr so sídlom na strednom Slovensku v obci Podbrezová. Pod značkou ŽP Group sú združené výrobné závody v Slovenskej republike a Španielsku. Predaj spoločnosti je realizovaný v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť.
História firmy sa začala písať v roku 1840 a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi hutníckymi fabrikami. Železiarne Podbrezová sa od svojho vzniku riadia filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí.
Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Dnes si spoločnosť pripravuje svojich zamestnancov vo vlastnej Súkromnej spojenej škole ŽP - SSOŠH ŽP a SG ŽP. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu zamestnancov.
Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd’s Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov a bezpečnosť práce sú certifikované podľa štandardov ISO a IATF. Kvalitnú výrobu dokumentuje aj mnoho dodávateľských oprávnení napríklad od SAUDI. ARAMCO, Kuwait National Petroleum Company, TOTAL France, SAIPEM Taliansko, Abu Dhabi Company for Onshore Oil Operations a iných.
ID: 2668970  Dátum zverejnenia: 5.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2.500 €