Vedúci technického úseku

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Kolkáreň 36, 97681 Podbrezová, okres Brezno
Termín nástupu
01.06.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa bytov a nebytových priestorov a činnosti s tým spojené.
Príprava zmlúv s dodávateľmi na opravy.
Príprava cenových návrhov.
Analýza spotreby energií.
Dohadovanie cien s dodávateľmi energií.
Sledovanie stavu energií v jednotlivých BD.
Riešenie technického stavu BD - predkladanie návrhov vlastníkom bytov.
Vypracovanie plánu opráv na jednotlivé BD.
Účasť na schôdzach vlastníkov bytov v BD.
Sledovanie a dohľad nad tepelnými zdrojmi v správe v súlade s platnými predpismi.
Sledovanie spotreby energií v tepelných zdrojoch.
Zabezpečovať revízie, opravy TZ v súlade s platnými predpismi.
Dodržiavanie zákona o tepelnej energetike.
Komunikácia s vlastníkmi bytov pri riešení technického stavu.

Pracovná ponuka je zverejnená pre spoločnosť ŽP BYTOS, s.r.o., ktorá vznikla v r. 1997 ako dcérska spoločnosť Železiarní Podbrezová a.s. Hlavnou činnosťou spoločnosti je správa bytov, nebytových priestorov, ubytovacie služby a tepelná energetika.

Práca v stabilnej spoločnosti.
Perspektívne profesionálne uplatnenie.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Nadštandardný sociálny program.

Uvoľnenú pracovnú pozíciu obsadzujeme pre dcérsku spoločnosť Železiarní Podbrezová a.s. - pre ŽP BYTOS, s.r.o.

Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne alebo elektronicky na nami uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, elektrotechnika, stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Komunikatívnosť.
Samostatnosť.
Flexibilita.
Zodpovednosť.
Vysoké pracovné nasadenie.
Ochota vzdelávať sa.

Železiarne Podbrezová a.s. sú integrovaným výrobcom ocele a oceľových bezšvíkových rúr so sídlom na strednom Slovensku v obci Podbrezová. Pod značkou ŽP Group sú združené výrobné závody v Slovenskej republike a Španielsku. Predaj spoločnosti je realizovaný v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť.
História firmy sa začala písať v roku 1840 a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi hutníckymi fabrikami. Železiarne Podbrezová sa od svojho vzniku riadia filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí.
Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Dnes si spoločnosť pripravuje svojich zamestnancov vo vlastnej Súkromnej spojenej škole ŽP - SSOŠH ŽP a SG ŽP. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu zamestnancov.
Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd’s Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov a bezpečnosť práce sú certifikované podľa štandardov ISO a IATF. Kvalitnú výrobu dokumentuje aj mnoho dodávateľských oprávnení napríklad od SAUDI. ARAMCO, Kuwait National Petroleum Company, TOTAL France, SAIPEM Taliansko, Abu Dhabi Company for Onshore Oil Operations a iných.
ID: 1717462  Dátum zverejnenia: 17.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou