Hasič

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Podbrezová, Kolkáreň 35, okres Brezno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva zásahy na likvidáciu požiarov, záchranu osôb ohrozených požiarom alebo toxickými látkami a pri živelných pohromách, vykonáva údržbu hasičskej techniky, osobnej výstroje a výzbroje.

Práca v stabilnej hutníckej spoločnosti.
Perspektívne profesionálne uplatnenie.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Nadštandardný sociálny program.

Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne alebo elektronicky na nami uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

hasič

Počet rokov praxe

1

Doklad o absolvovaní základnej prípravy pre výkon služby v hasičskej jednotke.
Zdravotná spôsobilosť pre prácu hasiča (práca vo výškach, používanie dýchacej techniky).
Zdravotná spôsobilosť na vedenie motorových vozidiel skupiny C.
Oprávnenie na vedenie motorových vozidiel skupiny C.
Karta vodiča.
Psychická spôsobilosť vodiča vozidiel s prednosťou v jazde.
Samostatnosť.
Flexibilita.
Zodpovednosť.
Vysoké pracovné nasadenie.

Železiarne Podbrezová a.s. sú integrovaným výrobcom ocele a oceľových bezšvíkových rúr so sídlom na strednom Slovensku v obci Podbrezová. Pod značkou ŽP Group sú združené výrobné závody v Slovenskej republike a Španielsku. Predaj spoločnosti je realizovaný v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť.
História firmy sa začala písať v roku 1840 a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi hutníckymi fabrikami. Železiarne Podbrezová sa od svojho vzniku riadia filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí.
Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Dnes si spoločnosť pripravuje svojich zamestnancov vo vlastnej Súkromnej spojenej škole ŽP - SSOŠH ŽP a SG ŽP. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu zamestnancov.
Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd’s Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov a bezpečnosť práce sú certifikované podľa štandardov ISO a IATF. Kvalitnú výrobu dokumentuje aj mnoho dodávateľských oprávnení napríklad od SAUDI. ARAMCO, Kuwait National Petroleum Company, TOTAL France, SAIPEM Taliansko, Abu Dhabi Company for Onshore Oil Operations a iných.
ID: 1585381  Dátum zverejnenia: 24.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou