Právnik

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Podbrezová, okres Brezno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Železiarne Podbrezová a.s. dopĺňa do svojho tímu zamestnancov právneho odboru nového zamestnanca na pozíciu Právnik.
Náplň práce právnika ŽP a.s. reflektuje pomerne široké spektrum predmetu činnosti spoločnosti a teda je zameraná na obchodné právo, pracovné právo, právo k nehnuteľnostiam, záväzkové právo, ako aj množstvo pomerne špecifických oblastí (napr. legislatíva týkajúca sa škôl, športu a pod.).
Aj preto je táto pozícia vhodnejšia skôr pre kandidáta s niekoľkoročnými skúsenosťami.

Dovolenková a vianočná odmena.
Priestor pre odborný rast prostredníctvom odborných školení a možnosti využívať informačné systémy ASPI a EPI.
Dlhodobé individuálne kurzy anglického jazyka s anglickým alebo slovenským lektorom (podľa výberu zamestnanca).
Prepracovaný systém zamestnaneckých benefitov a nadštandardný sociálny program.
Zázemie silnej spoločnosti.
Perspektívne profesionálne uplatnenie.
Možnosť ubytovania.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky doručené životopisy a ostatné dokumenty posúdime a dáme spätnú väzbu každému záujemcovi. Žiadosti nám zasielajte písomne alebo elektronicky so všetkými prílohami na uvedené adresy. Písomná žiadosť musí byť doplnená o životopis a (neoverené) fotokópie dokladov o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Okrem odbornej spôsobilosti je pre nás prioritou zodpovedný prístup k práci a chuť pracovať.

Železiarne Podbrezová a.s. sú integrovaným výrobcom ocele a oceľových bezšvíkových rúr so sídlom na strednom Slovensku v obci Podbrezová. Pod značkou ŽP Group sú združené výrobné závody v Slovenskej republike a Španielsku. Predaj spoločnosti je realizovaný v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť.
História firmy sa začala písať v roku 1840 a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi hutníckymi fabrikami. Železiarne Podbrezová sa od svojho vzniku riadia filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí.
Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Dnes si spoločnosť pripravuje svojich zamestnancov vo vlastnej Súkromnej spojenej škole ŽP - SSOŠH ŽP a SG ŽP. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu zamestnancov.
Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd’s Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov a bezpečnosť práce sú certifikované podľa štandardov ISO a IATF. Kvalitnú výrobu dokumentuje aj mnoho dodávateľských oprávnení napríklad od SAUDI. ARAMCO, Kuwait National Petroleum Company, TOTAL France, SAIPEM Taliansko, Abu Dhabi Company for Onshore Oil Operations a iných.
ID: 1136040  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou