Účtovník záhradníckeho eshopu

Zelený Dom Group, s.r.o.

Miesto práce
Záhradníctvo Zelený Dom, Cabaj - Čápor
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 600 EUR/mesiacNástupný plat je 1300 € brutto a po zaškolení a uplnynutí skúšobnej doby je mzda 1600,00 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je kompletné vedenie podvojného účtovníctva vrátane skladovej evidencie, mzdová evidencia a personalistika, manažovanie a správa eshopu v náväznosti na skladovú, daňovú evidenciu a účtovníctvo, obsluha e-kasa pokladne, v prípade potreby obsluha zákazníkov a telefonická komunikácia so zákazníkom.

Vedenie účtovníctva spočíva v nasledujúcich úkonoch:

​- Evidencia a spracovanie ekonomickej agendy v zmysle zákona o účtovníctve č.431/2002 Z.z.

- mesačné spracovanie účtovných dokladov, vedenie účtovných kníh a evidencií, vedenie skladu, riadenie inventarizácií, kontrola e-kasa

- kontrola vecnej a formálnej správnosti predložených účtovných dokladov, riadenie správnosti nastavení skladových evidencií v súlade s platnými predpismi – jedná sa o správnosť nastavení sadzieb DPH pri ich naskladnení a vyskladnení podľa spôsobu ich predaja.

- vyhotovenie Priznania k DPPO a ročnej účtovnej závierky

- vyhotovenie Priznania k DMV, DPH včítane súvisiacich podaní v zákonných lehotách

- štatistické hlásenia podľa požiadavky objednávateľa na základe výberu ŠÚ SR

- účasť na prípadných daňových, resp. súvisiacich kontrolách

Vedenie mzdovej agendy zamestnancov:

- spracovanie mesačných miezd zamestnancov , evidencia dochádzky (4 - 6 zamestnancov)

- nahlasovanie zamestnancov do systému sociálneho a zdravotného poistenia v súlade s platnými predpismi

- spracovanie mesačných výkazov, prehľadov a ročného hlásenia podľa platnej legislatívy

-  ročná uzávierka miezd včítane predloženia ELDP, vystavenia potvrdenia o zdaniteľnej mzde resp. vypracovanie RZD podľa včas predložených dokladov.

-  zúčastňovať sa prípadných kontrol zdravotných a sociálnejpoisťovne, úradu práce a daňovéo úradu, prípadne inšpekcie práce

- vystavovanie ďalších dokladov pre zamestnancov, súvisiacich s touto agendou

prostredie vhodné pre tých, ktorých ubíja čisto kancelárske prostredie a radi sa prejdú medzi rastlinami počas pracovnej doby

príjemné prostredie v zabehnutom kolektíve záhradníctva

stravné lístky v hotovosti

pracovná doba pondelok až piatok od 8:00 - 16:30

​zamestnanecká zľava na nákup tovaru v našom záhradnom centre

práca na trvalý pracovný pomer​

Ďakujeme za zaslanie Vašeho CV. Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Ostatné znalosti

Word Office - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Olymp - Pokročilý
Správa e-shopu výhodou - Základy
Internetbanking - Základy
zákaznícka podpora výhodou - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť

Komunikatívnosť

Svedomitosť a zameranie na detail

Znalosť aktuálnej slovenskej legislatívy v oblasti účtovníctva a daní

Proaktívny prístup v riešení požiadaviek

Samostatnosť

Záhradníctvo Zelený Dom so záhradníckym eshopom už 30 rokov pomáha zákazníkom vytvoriť krajší, zelenší a zdravší domov. Okrasné dreviny, trvalky, ovocné stromy a kríky na mieru pre vašu záhradu, dom, chalupu, terasu aj byt.
Záhradníctvo Zelený Dom pri Nitre je len 5 minút cesty autom z rýchlostnej cesty R1, zjazd Nitra Juh, smer Šaľa.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. art. Zuzana Havranová
Tel.: +421949265241
E-mail: poslať životopis
ID: 4835161  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac