Predavač v záhradnom centre / záhradník

Zelený Dom Group, s.r.o.

Záhradníctvo Zelený Dom - Tekovská kúria, 96653, Hronský Beňadik, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný asistent predaja v záhradnom centre. Predaj okrasných drevín, rastlín a doplnkového tovaru spojený s odborným poradenstvom. Každodenná starostlivosť o rastlinný materiál a aranžovanie tovaru. V prípade absolventov je vzdelanie v odbore záhrádník, záhradný architekt výhodou. Možnosť pracovať aj na projektovaní záhrad a ich realizácii. Obsluha pokladne.

zľavy na nákup vybraných produktov v záhradnom centre, možnosť stravovania priamo v areáli centra, spolupráca s odborníkmi v danom odbore s 25 ročnou praxou

Informácie o výberovom konaní

formou osobného pohovoru, pred osobným pohovorom zašlite CV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

asistent predaja, záhradník, záhradný architekt, aranžér, kvetinár, predavač

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- práca s ľuďmi
- predajné zručnosti
- pozitivny prístup k práci
- schopnosť samostane pracovať
- schopnosť samostatne kreatívne uvažovať
- estetické cítenie
- manuálna zručnosť
- ochota a flexibilnosť
- zodpovednosť
- poriadkumilovnosť
- znalosť cudzieho jazyka výhodou
- pozícia ponúka možnosť uplatnenia sa aj pre záhradných architektov

Záhradníctvo a záhradné centrum. Projekcia a realizácia záhrad, pokladanie trávnikov, umelé závlahy, údržba zelene. Služby záhradného architekta, odborné poradenstvo.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2879598  Dátum zverejnenia: 8.3.2018