Operátor/ka vo výrobe

Zeleninárska s.r.o.

Miesto práce
Kostolná pri Dunaji č.188, Bratislavský kraj, okres Senec
Termín nástupu
27.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonať výrobné operácie v súlade s pracovnými a bezpečnostnými inštrukciami, zodpovedný za čistenie stroja na jeho zmene, vykonáva prvotnú kontrolu kvality, podľa platných inštrukcii, zodpovedný za správne údaje v produkčných záznamoch, zodpovedný za kvalitu výrobkov na stroji a manuálnych operáciách – v prípade odchýlky - izolovať produkty, informovať vedúceho zmeny a iniciovať Správu o nezhode, je povinný využívať čas efektívne, povinný dodržiavať čas stanovený na prestávku, musí mať potrebné pomôcky pre výkon svojej funkcie, Ich nedostatok musí hlásiť

základný plat
výkonnostný bonus
dochádzkový bonus
iné bonusy
stravné lístky
fyzicky nenáročná práca v čistom pracovnom prostredí
stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
dobré pracovné podmienky
výplatu každý mesiac vo výplatnom termíne do 16. dňa nasledujúceho mesiaca
zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba: Stella Hegyi – vedúca výroby
Tel.: 0911256680
E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zameranie sa na detail, precíznosť, ochota učiť sa, manuálna zručnosť, pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, dobrý zdravotný stav - práca stoji a v sede, čiastočná invalidita nie je vylúčená

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, nákupom a predajom tovaru, výrobou a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2756155  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou