Stavebný tesár (Nórsko)

Zeitmann Sp. j.

Miesto práce
Nórsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň prace a zodpovednosti:

- stavba drevených konštrukcií,

- dokončovacie stavebných prác v interiéroch a exteriéroch stavieb.

Ponúkame:

- atraktívny plat,

- legálne zamestnanie zhodné s nórskymi podmienkami,

- pomoc pri organizovaní ubytovania,

- pomoc pri organizovaní výletu.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme posielať životopisy na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Zeitmann je mladá, krakovská spoločnosť zaoberajúca sa náborom zamestnancov pre zahraničných zamestávateľov. Napriek relatívne krátkej činnosti, Zeitmann sa môže pochváliť rozsiahlymi skúsenostami v oblasti dočasného zamestnania a náboru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požiadavky:

- niekoľko rokov zdokumentovaná prax ako tesár (skúsenosti s montážou deliacich priečok a závesných podhľadov),

- referencie / odporúčania od predchádzajúcich zamestnávateľov sú vítané,

- komunikatívna znalosť anglického jazyka (pohovor s zamestnávateľom),

- znalosť stavebných riešení používaných v zahraničí,

- ochota rýchlo začať prácu,

- stavebné vzdelanie.

Zeitmann je jednou s najmladších poľských spoločnosti zaoberajúcich sa náborom zamestnancov pre zahraničných zamestávateľov. Môžeme sa pochváliť rozsiahlymi skúsenostami v oblasti dočasného zamestnania a náboru, každý mesiac odosielame do zahraničia viac ako 300 remeselníkov.
ID: 2540122  Dátum zverejnenia: 29.4.2016