Pracovník distribúcie - vodič, Zvolen

Zeelandia s. r. o.

Miesto práce
Lieskovská cesta 616/32, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie a vykladanie tovaru
- rozvoz tovaru zákazníkom podľa rozvozného plánu, kontrola preberaného a odovzdaného tovaru, starostlivosť o vozidlo.

- zaškolenie
- pravidelné ročné preškolenie vodičov, vysokozdvižného vozíka
- ponúkame stabilnú a dlhodobú pracovnú príležitosť v hlavnom pracovnom pomere v stabilnej firme

Svoje životopisy nám zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu spolu s kontaktným číslom
na Vás. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorý spĺňajú podmienku vod.preukaz B,C, kvalifikačnú kartu vodiča a VZV preukaz. Vhodní uchádzači budú kontaktovaný telefonicky alebo e-mailom na výberové konanie, ktoré sa bude konať v našom Distribučnom sklade vo Zvolene.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

- aktívne používanie typu B a C vozidiel
- kvalifikačná karta vodiča
- karta vodiča
- osvedčenie o psychickej a zdravotnej spôsobilosti na výkon práce vodiča
- preukaz na vysokozdvižný vozík
- predchádzajúca prax vodiča a práca v sklade
- zodpovedný prístup k práci, časová flexibilita, bezúhonnosť

Predaj a distribúcia potravinárskych prípravkov a zmesí pre pekárne a cukrárne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3166478  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou