Špecialista sekcie rezortných činností v Kancelárii Združenia miest a obcí Slovenska

Združenie miest a obcí Slovenska

Miesto práce
Bezručova 9, Bratislava
Termín nástupu
1.10 2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou pracovného kolektívu Kancelárie Združenia miest a obcí Slovenska, ktorý je v zmysle stanov ZMOS zodpovedný za zabezpečovanie odborných, organizačných, administratívnych, hospodárskych a technických úloh súvisiacich s činnosťou združenia. Ako člen tímu budete zabezpečovať činnosti v oblasti dopravy, výstavby, hospodárstva a energetiky a to najmä :
• vo svojej oblasti spracúvať odborné podklady na rokovania predstaviteľov ZMOS na najvyššej úrovni (vláda SR, ministri, štátni tajomníci),
• podieľať sa na zabezpečovaní rokovania všetkých orgánov ZMOS,
• organizačne a odborne zabezpečovať rokovania odbornej sekcie Rady ZMOS pre dopravu, výstavbu, hospodárstvo a energetiku,
• spolupracovať s ústrednými orgánmi štátnej správy, profesijnými a mimovládnymi organizáciami, externými odborníkmi z rôznych organizácií na všetkých úrovniach samosprávy
• spracúvať pripomienky k návrhom všeobecne záväzných právnych predpisov v rámci legislatívneho procesu,
• zastupovať ZMOS na rozličných rokovaniach,
• organizovať vzdelávacie aktivity,
• vypracúvať odborné podklady pre mediálne výstupy ZMOS,
• poskytovať poradenstvo členom a zhromažďovať údaje, podklady a stanoviská z jednotlivých miest, obcí a regionálnych združení, potrebných k vyjednávaniu.

Informácie o výberovom konaní

Informácia o výberovom konaní:
• Len osobný pohovor v Kancelárii ZMOS.
• Profesijný životopis vo formáte Europasu spolu s motivačným listom doručiť elektronicky
(s uvedením platného telefónneho a e-mailového kontaktu) s označením „Výberové konanie – špecialista sekcie rezortných činností“ najneskôr do 31. augusta 2016 na e-mail: [email protected].

Po zaslaní požadovaných dokladov v stanovenom termíne, budú na pohovor prizvaní iba vybraní uchádzači. Pozvánka s uvedením stručnej informácie o mieste a čase pohovoru bude zaslaná elektronickou poštou.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Základné informácie nájdete na www.zmos.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Miestna územná samospráva

Počet zamestnancov:
23

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Achbergerová, tel: 02/529 642 43, e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore stavebníctva, dopravy a ekonomiky alebo energetiky výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

5

• Skúsenosť práce v oblasti analýz je výhodou
• Ovládanie práce s počítačom, Word, Excel, Outlook, internetový prehliadač
• Zodpovedný prístup k práci a k plneniu pracovných povinností, riadiace a organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť, komunikačné a koordinačné schopnosti, kultivovaný slovný a písomný prejav.

Najväčšie dobrovoľné, záujmové združenie miest a obcí Slovenska, ktoré obhajuje a presadzuje spoločné záujmy a práva združených miest a obcí.
ID: 2670883  Dátum zverejnenia: 1.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou