Predavač - Pokladník Martin

ZDROJ - VOPO , s.r.o.

Miesto práce
Jesenského, okres Martin
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 600€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluhovanie zákazníkov
• Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
• Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
• Dopĺňanie tovaru do regálov
• Zodpovedanie za správne označenie ceny, názvu tovaru, kontrola doby spotreby
• Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
• Podieľanie sa na pravidelných inventúrach
• Zodpovedanie za hotovosť v pokladni
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Stravné lístky
• Odbornú podporu pri zapracovaní
• Kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• Prax s prácou na pokladni
• Orientácia v cenách predávaného tovaru
• Ochota obslúžiť zákazníkov
• Príjemné vystupovanie
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť

ZDROJ - VOPO, s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1994.
Hlavnou činnosťou spoločnosti je maloobchod s potravinami. Spoločnosť v rámci zlepšenia svojich služieb zákazníkom sa stala akcionárom CBA, a. s., ktorá má zastúpenie na celom území Slovenska. Zákazníci nájdu v našich predajniach široký sortiment akciových tovarov, ako aj cenovo výhodné produkty vlastnej značky CBA.
Víziou spoločnosti je predovšetkým poskytovanie služieb predajom kvalitných tovarov za výhodné ceny s cieľom uspokojenia potrieb zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3147216  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600€ brutto