Ekonóm/ka

ZDRAVÝ ŽIVOT, s.r.o.

Miesto práce
Nábrežná 5, Prievidza
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacKonkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností ucházača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie ekonomickej a účtovnej agendy, vrátane manažérskeho účtovníctva

- vedenie účtovníctva/podvojné/

- určovanie zásad pre vykonávanie účtovnej evidencie v rámci spoločnosti, riadenie kontrolných a finančných mechanizmov

- riadenie presného a včasného zaznamenávania a vykazovania finančných údajov

- kontrola hospodárskych výsledkov spoločnosti

- spracovanie finančných výsledkov spoločnosti

- finančné analýzy pre interné rozhodovanie vedenia spoločnosti

- kontrola nákladovosti firmy, peňažných tokov, správnosti a včasného uhrádzania platieb

- sledovanie pohľadávok,dohľad nad ich včasnými úhradami

- riadenie a zodpovednosť za mzdovú a personálnu agendu spoločnosti

- komunikácia s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy, a pod.

Očakávame , že kolega/kolegyňa bude prichádzať s nápadmi a riešeniami na podporu efektívneho fungovania chodu spoločnosti a tieto bude aj prakticky realizovať.

• koncoročná odmena

• príspevok na rekreáciu

• príspevky pri životných a pracovných jubileách

• systematické vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Znalosť programu POHODA výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ekonóm, účtovník

Počet rokov praxe

5

• precíznosť

• podnikateľské myslenie

• orientácia v oblasti účtovnej , daňovej, mzdovej a odvodovej legislatívy

• zodpovednosť samostatnosť a spoľahlivosť

• vysoké pracovné nasadenie ,analytické a koncepčné myslenie

Medicínsko-diagnostické centrum uniKLINIKA kardinála Korca v Prievidzi je neštátnym poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, ktorého náplňou činnosti je poskytovať kvalitnú a dostupnú ambulantnú starostlivosť.
ID: 4782651  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac