Architekt - projekty rodinných domov

Zdravý dom s.r.o.

Miesto práce
Šoltésovej 1995, Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba architektonických štúdií rodinných domov na mieru pre klientov.

Nečakaj „teplé miestečko“ a vedenie za ručičku. Keďže budujeme vysoko odborný komplexný projekčný tím, budeš to mať preto s nami ťažké. Pomôžeme ti síce maximálne, s tým čo vieme, ale budeš si s veľa technickými vecami musieť poradiť sám. Naši klienti sú nároční a my tiež. Čiže ťa čaká veľa samoštúdia po večeroch, školení, obtelefonovávania technikov z rôznych dodávateľských a realizačných firiem.. Nebránime sa ani absolventom. Ale ak si tesne po škole, zo začiatku asi veľa vedieť nebudeš, takže neočakávaj ani žiadny zázračný plat… Bude len a len na tebe, kam sa v čase posunieš.

Chceme patriť medzi špičku v obore a tomu musí zodpovedať aj technická kvalita našich projektov. Tie musia klientov prekvapovať a ešte viac z prepracovanosti projekcie musia byť prekvapení samotní realizátori na stavbe. A ak bude niečo zle, možno si to pôjdeš na stavbu priamo aj vysekať a prerobiť :)

Ak si teda trúfaš k nám do tímu, pozri si maximum vecí, čo máme na webe www.zdravydom.sk, aby si zistil, čo sme zač…

Hlavne si pozri, ako uvažujeme na stránke O NÁS, lebo ak sa s niečím z toho nevieš stotožniť, dlho sa u nás asi nezohreješ…

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
SketchUp - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Architektonicko-projekčný ateliér. Špecializujeme sa na rodinné domy a stavby s nízkou spotrebou energií. Maximum informácií nájdeš na webe www.inardex.sk
ID: 3015289  Dátum zverejnenia: 13.4.2017