Všeobecný praktický lékař

Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra

Místo práce
Bělá pod Bezdězem, Česká republika, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledá uchazeče o pracovní pozici

VŠEOBECNÝ PRAKTICKÝ LÉKAŘ

Náplň práce:

  • Poskytování zdravotních služeb cizincům v zařízení pro zajištění cizinců.

  • Poskytování pracovnělékařských služeb a vydávání posudků podle zák. č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách.

Místo výkonu práce: Bělá pod Bezdězem

Pracovní doba: 40 hodin v týdnu

Nástup: dle dohody

Kvalifikační požadavky:

  • VŠ, lékařská fakulta

  • specializovaná způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb. všeobecné praktické lékařství

Další předpoklady:

samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti
uživatelská znalost práce s PC
trestní bezúhonnost (doloženo výpisem z rejstříku trestů)
zdravotní způsobilost

Nabízíme:

Nástupní plat v rozmezí od 45.000,- Kč do 55.000,- Kč podle doby praxe + odměny. Dovolená 5 týdnů, 5 dnů placeného volna z důvodu zdravotní indispozice, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a příspěvek na dovolenou. Možnost dalšího vzdělávání.

Doklady o dosaženém vzdělání předloží uchazeč při případném ústním jednání.

Nabídku se strukturovaným životopisem je také možné zaslat na písemně na adresu:

Lhotecká 559/7

143 01 Praha 12

Bližší informace poskytne MUDr. Pavel Zbořil na tel.: 974 827 675, mobil: 606 238 655.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2235842  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.