Všeobecný praktický lékař

Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra

Místo práce
Vyšní Lhoty, Slovenská republika, Okres Frýdek - Místek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledá uchazeče o pracovní pozici

VŠEOBECNÝ PRAKTICKÝ LÉKAŘ

Náplň práce:

  • Poskytování zdravotních služeb cizincům v zařízení pro zajištění cizinců.

  • Poskytování pracovnělékařských služeb a vydávání posudků podle zák. č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách.

Místo výkonu práce: Vyšní Lhoty

Pracovní doba: plný nebo zkrácený pracovní úvazek

Nástup: ihned

Práce je vhodná i pro pracující důchodce nebo ženy po rodičovské dovolené.

Kvalifikační požadavky:

  • VŠ, lékařská fakulta

  • specializovaná způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb. všeobecné praktické lékařství

Další předpoklady:

samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti
uživatelská znalost práce s PC
trestní bezúhonnost (doloženo výpisem z rejstříku trestů)
zdravotní způsobilost

Nabízíme:

Nástupní plat v rozmezí od 45.000,- Kč do 55.000,- Kč podle doby praxe + odměny. Dovolená 5 týdnů, 5 dnů placeného volna z důvodu zdravotní indispozice, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a příspěvek na dovolenou. Možnost dalšího vzdělávání. Možnost zajištění přechodného ubytování.

Doklady o dosaženém vzdělání předloží uchazeč při případném ústním jednání.

Nabídku se strukturovaným životopisem je možné také zaslat písemně na adresu Zdravotnické zařízení MV, Oblastní zdravotnické zařízení Ostrava, Českobratrská 10, 728 99 Ostrava.

Bližší informace poskytne vedoucí lékařka MUDr. Soňa Hájková na tel.: 974 721 689, mobil: 603 587 825.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2221569  Dátum zverejnenia: 13.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.