Prekladateľ

Zdravotná akadémia s. r. o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Bratislava, Dunajská Streda, Hlohovec, Piešťany, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Prievidza, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Žilina, Banská Bystrica, Brezno, Detva, Lučenec, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Poprad, Prešov, Stará Ľubovňa, Svidník, Vranov nad Topľou, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves, Trebišov
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Preklady predovšetkým bežnej korešpondencie, odborne najmä zo zdravotníckej oblasti, ďalej sprievodné listy, životopisy, motivačné listy...

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
nezáleží
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Vzdelávanie.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Zdravotníctvo
Prosím žiadateľov, aby ma kontaktovali e-mailom, nie telefonicky. Životopis prosím posielať po slovensky.
Šmidkeho 14 Zobraziť na mape
96001 Zvolen
ID: 1087663   Dátum zverejnenia: 2.2.2013
Pozícia: Prekladateľ
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Prekladateľ