Prekladateľ

Zdravotná akadémia s. r. o.

Bratislava, Dunajská Streda, Hlohovec, Piešťany, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Prievidza, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Žilina, Banská Bystrica, Brezno, Detva, Lučenec, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Poprad, Prešov, Stará Ľubovňa, Svidník, Vranov nad Topľou, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves, Trebišov
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preklady predovšetkým bežnej korešpondencie, odborne najmä zo zdravotníckej oblasti, ďalej sprievodné listy, životopisy, motivačné listy...

Prosím žiadateľov, aby ma kontaktovali e-mailom, nie telefonicky. Životopis prosím posielať po slovensky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelávanie.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Šmidkeho 14
96001 Zvolen
ID: 1087663   Dátum zverejnenia: 2.2.2013