Pomocná síla do výroby

Zdravé stravování s.r.o.

Místo práce
Strážnice, Okres Hodonín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledáme pomocnou sílu do potravinářské výroby
nástup možný ihned : rozšiřujeme výrobu

pomocná síla do balírny
jedná se o lehkou práci ve stoje, plní se jídla do plastových misek - ruční plnění na přesnou váhu
práce ve 2 směnách (odpolední a noční)

pomocná síla do kuchyně
jedná se o pomoc s přípravou surovin, čištení zeleniny, krájení, klepání masa atd.
práce na 2 směny (ranní a odpolední)

práce na plný úvázek 8 hodin nebo na zkrácený 3 až 5 hodin
smlouva nebo dohoda

práce vhodná i pro důchodce nebo maminky na mateřské

!!! náborový příspěvek 10.000,- Kč !!!
k vyplacení po zkušební době

automatické navýšení mzdy po 3 měsících, po 6ti měsících a pak po roce
proplácíme příplatky za noční a víkendy!!

zajišťujeme rozvoz z odpolední směny !!!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2869508  Dátum zverejnenia: 1.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.