Personalista/-ka

Zdravé regióny

Miesto práce
Koceľova 9, Ružinov
Termín nástupu
ASAP/resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexná príprava a spracovávanie personálnej agendy, administrácia personálne dokumentácie.
• Komplexné vedenie a spracovávanie personálnej agendy, administrácia personálnej dokumentácie v súlade so Zákonníkom práce, v súlade s platnom legislatívou EÚ a SR a dokumentáciou pre národný projekt pre zamestnancov v pracovnom pomere ako aj zamestnancov na základe rôznych typov dohôd o výkone práce vrátane základnej finančnej kontroly.
• Zakladá a vedie osobnú zložku zamestnanca, vedie evidencie stavu zamestnancov vrátane rôznej doplnkovej evidencie, evidenciu zamestnancov so zníženou pracovnou schopnosťou a s čiastočnou invaliditou, priebežné sleduje zmeny v personálnych zložkách a zodpovedná za aktuálnosť údajov v zložkách a informačnom systéme.
• Zabezpečuje prihlášky a odhlášky zamestnancov a dohodárov do sociálnej a do zdravotných poisťovní, vybavuje agendu dôchodkového zabezpečenia, odosielanie evidenčných listov dôchodkového poistenia a spracovanie návrhov na priznane dôchodku, zabezpečuje a vypracováva všetky zákonné náležitosti s dokumentáciu potrebnú pre ukončenie pracovného pomeru zamestnanca.
• Spracováva štatistických výkazov, komunikácia a spolupráca s inštitúciami v súvislosti so spracovávaním personálnej agendy a vystavuje potrebné potvrdenia v súvislosti s pracovným pomerom alebo dohodami.
• Zabezpečuje agendu BOZP, nahlasuje pracovné úrazy zamestnancov a spracováva podklady pre odškodňovanie úrazov.

• týždeň dovolenky naviac
• pružný pracovný čas
• 2x ročne odmena podľa dosiahnutých výsledkov

Termín prihlásenia sa do VK: od 16.04.2024 do 30.04.2024 do 15:00 hod.
Termín osobných pohovorov: dohodou
Miesto konania osobných pohovorov: Koceľova 9, 821 08 Bratislava

Pre prihlásenie sa do výberového konania prosím zašlite nasledovné dokumenty s predmetom „Personalista/-ka“ na e-mailovú adresu: [email protected]

1. Životopis/CV vo formáte Europass (max. 2 strany) - PODMIENKA
2. Motivačný list (max. 1 strana). – VÝHODA
3. Kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní. - PODMIENKA
4. Súhlas so spracovaním osobných údajov. - PODMIENKA
Vzory dokumentov sú k dispozícii na našej webovej stránke https://www.zdraveregiony.eu

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie, tel.: 0904952712 e-mail: [email protected]

Pracovná zmluva je na dobu určitú, s možnosťou predĺženia podľa zákonníka práce.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požadované podmienky, taktiež si vyhradzujme právo neosloviť žiadneho z uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

• min. 3 ročná preukázateľná prax v oblasti personálnej a mzdovej agendy.

Ďalšie podmienky:
• MS Office – pokročilý
• Internet – pokročilý
• Softip - výhoda
• Bezúhonnosť

Ďalšie výhody:
• disciplinovanosť,
• dôveryhodnosť,
• zmysel pre zodpovednosť,
• zmysel pre detail,
• morálne kvality,
• dobré komunikačné zručnosti,
• iniciatívnosť,
• trpezlivosť,
• schopnosť pracovať v kolektíve,
• ochota vzdelávať sa a rozvíjať doterajšie vedomosti.

Organizácia Zdravé regióny je štátnou príspevkovou organizáciou Ministerstva zdravotníctva SR, ktorej poslaním je realizácia a rozvoj dočasných vyrovnávacích opatrení v oblasti zdravia.

Realizácia a rozvoj zdravotnej mediácie v MRK predstavuje súbor činností, ktoré realizujeme za účelom zlepšenia podmienok pre zdravie.

Naše aktivity a činnosti zameriavame na sociálne determinanty zdravia, medzi ktoré patrí so zdravým súvisiace správanie, materiálne podmienky, psycho-sociálne faktory, bariéry v prístupe k zdravotnej starostlivosti, zdravotná gramotnosť a štrukturálne obmedzenia – napr. diskriminácia, rasizmus, nízka úroveň vzdelania, súvisiaca legislatíva).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4678764  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac