Finančný manažér

Zdravé komunity, n.o.

Miesto práce
Ferienčíkova 20, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1500 EUR/mesiac, v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Komplexné spracovanie mzdovej agendy organizácie
- Spracovanie a sledovanie dochádzok
- Výpočet miezd zamestnancov, zrážok zo mzdy, príplatkov
- Kalkulácia ročného zúčtovania dane
- Komunikácia so Sociálnou poisťovňou a zdravotnými
poisťovňami
- Kontrola a archivácia súvisiacich dokladov
- Vystavovanie dokladov podľa požiadaviek
- Sledovanie a zapracovávanie legislatívnych zmien
- Exekučná agenda
- Vedenie malého ekonomického tímu
- Finančný manažment
- Zodpovednosť za účtovné a mzdové výstupy
- Navrhovanie riešení

Možnosť osobného a profesijného rastu v neziskovej organizácii vo flexibilnom mladom kolektíve

Životopis a motivačný list pošlite na adresu [email protected], uchádzačov, ktorí sa dostali do užšieho výberu budeme jednotlivo volať na osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

- Vysokoškolské ekonomické vzdelanie
- Prax na pozícii mzdový účtovník minimálne 5 rokov
- Veľmi dobrá znalosť súvisiacej mzdovej slovenskej legislatívy
- Skúsenosť so mzdovým softvérom KROS je veľkou výhodou
- Skúsený používateľ MS Office
- Samostatnosť
- Precíznosť
- Flexibilita
- Manažérske zručnosti
- Skúsenosť s vedením ľudí
- Komunikačné zručnosti

Organizácia Zdravé regióny je štátnou príspevkovou organizáciou, ktorú zriadilo Ministerstvo zdravotníctva SR.

Hlavnou aktivitou je realizácia Národného projektu z prostriedkov EÚ, hlavnými cieľmi organizácie sú podpora zdravia, osveta, spolupráca s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti a verejného zdravotníctva, zber údajov a výmena informácii a komplexné riešenie oblasti zdravia v prostredí marginalizovaných komunít.

Orgánizácia má ku dňu zverejnenia ponuky práce 209 zamestnancov, počet sa bude v priebehu roka 2017 postupne zvyšovať až na cca 320 zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2030163  Dátum zverejnenia: 27.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1500 EUR/mesiac, v hrubom