Menu kuchár/ka

Hotel Kúria Červený Majer

Miesto práce
Červený majer, Senec-Červený majer
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac- oficiálna mzda - v prípade dohodnutých nadčasov, oficiálny príplatok + príplatok počas sviatkov, víkendu, príp. akcií - ostatné dohody na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme "menučkového" kuchára.
Úspešný kandidát/ka musí ovládať základné techniky pri varení, vie sa zapojiť do procesu prípravy a výdaja jedál, je svedomitý a tímový hráč. Požadujeme dôraz na kvalitu pripravovaných jedál, precízne zvládnutie remesla, ochotu pracovať a pôsobiť v kolektíve, učiť sa a pripravovať denné menu.

- príprava jedál podľa platných receptúr
- príprava pokrmov á la carte, alebo obedové menu
- zodpovedá za kvalitu podávaných jedál, za veľkosť porcii a ich kompletizáciu vrátane správnej servírovacej teploty
- zodpovedá za dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov pri výrobe jedál a dodržiavanie predpisov HACCP

- PRACOVNÁ DOBA: PO-PIA od 7:00-15:30

- rodinná atmosféra malého pracovného tímu
- zamestnanecké benefity
- využívanie služieb za zvýhodnených podmienok

"Uchádzač týmto dáva súhlas spoločnosti Zdenek Černay k spracovaniu svojich osobných údajov uvedených v:
- žiadosti o prijatie do zamestnania,
- profesijnom životopise,
- osobnom dotazníku,
- osobných údajov získaných počas pohovorov,

v databáze uchádzačov o zamestnanie, t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácii v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, a to za účelom:
- obsadenia pracovnej pozície uvedenej v žiadosti o zamestnanie
- vykonania interných kontrol v súlade s internými predpismi

Súhlas uchádzač poskytuje na 1 rok. Po dosiahnutí vyššie vymedzených účeloch spracovávania, najneskôr však po 1 roka budú osobné údaje vymazané / zničené. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti Zdenek Černay, Slnečná 4, Senec.

Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 19 a nasl. Zákona o ochrane osobných údajov."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia

Počet rokov praxe

3

- minimálne trojročná skúsenosť z práce na rovnakej pozícii
- samostatnosť
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- zodpovednosť
- tímová spolupráca
- trestná bezúhonnosť

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (ak nie je doklad o vzdelaní preukazujúci odbornú spôsobilosť)

hotel, hotelové a reštauračné služby, wellness
ID: 4830271  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac