Menu kuchár/ka

Zdenek Černay

Miesto práce
Červený majer, Senec-Červený majer
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac- oficiálna mzda - v prípade dohodnutých nadčasov, oficiálny príplatok + príplatok počas sviatkov, víkendu, príp. akcií - ostatné dohody na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme "menučkového" kuchára.
Úspešný kandidát/ka musí ovládať základné techniky pri varení, vie sa zapojiť do procesu prípravy a výdaja jedál, je svedomitý a tímový hráč. Požadujeme dôraz na kvalitu pripravovaných jedál, precízne zvládnutie remesla, ochotu pracovať a pôsobiť v kolektíve, učiť sa a pripravovať denné menu.

- príprava jedál podľa platných receptúr
- príprava pokrmov á la carte, alebo obedové menu
- zodpovedá za kvalitu podávaných jedál, za veľkosť porcii a ich kompletizáciu vrátane správnej servírovacej teploty
- zodpovedá za dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov pri výrobe jedál a dodržiavanie predpisov HACCP

- PRACOVNÁ DOBA: PO-PIA od 7:00-15:30

- rodinná atmosféra malého pracovného tímu
- zamestnanecké benefity
- využívanie služieb za zvýhodnených podmienok

"Uchádzač týmto dáva súhlas spoločnosti Zdenek Černay k spracovaniu svojich osobných údajov uvedených v:
- žiadosti o prijatie do zamestnania,
- profesijnom životopise,
- osobnom dotazníku,
- osobných údajov získaných počas pohovorov,

v databáze uchádzačov o zamestnanie, t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácii v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, a to za účelom:
- obsadenia pracovnej pozície uvedenej v žiadosti o zamestnanie
- vykonania interných kontrol v súlade s internými predpismi

Súhlas uchádzač poskytuje na 1 rok. Po dosiahnutí vyššie vymedzených účeloch spracovávania, najneskôr však po 1 roka budú osobné údaje vymazané / zničené. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti Zdenek Černay, Slnečná 4, Senec.

Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 19 a nasl. Zákona o ochrane osobných údajov."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia

Počet rokov praxe

3

- minimálne trojročná skúsenosť z práce na rovnakej pozícii
- samostatnosť
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- zodpovednosť
- tímová spolupráca
- trestná bezúhonnosť

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (ak nie je doklad o vzdelaní preukazujúci odbornú spôsobilosť)

hotel, hotelové a reštauračné služby, wellness, stajna koní, agroturistika
ID: 4830271  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac