Šikovná ženička do kuchyne

ZBOJSKÁ, s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Rimavská Sobota
Termín nástupu
30.03.2015
Mzdové podmienky (brutto)
3.50 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi u nás privítame šikovnú ženičku, ktorá aj keď nemá vzdelanie kuchára nebojí sa a chutne navarí.

Informácie o výberovom konaní

Po vyskúšaní Vašej šikovnosti nástup ihneď!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Šikovnosť, smelosť, chuť do práce, trpezlivosť

Reštaurácia Salaš Zbojská sa nachádza medzi mestami Brezno a Tisovec. Venujeme sa salašníctvu chovu pôvodného plemena valašky a chovu mangalíc. Z ovčieho mlieka vyrábame ručne ťahané syrové výrobky. V reštaurácií ponúkame tradičné jedlá slovenskej kuchyne a špeciality z baranieho mäsa. Ponúkame netradičné ubytovanie na skutočnom salaši. Pre firmy organizujeme teambuilding, svadby a rodinné oslavy, školské výlety a exkurzie pre deti a dospelých.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2062594  Dátum zverejnenia: 27.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.50 EUR/mesiac