Можливість для людей з України

Zubný lekár

ZAZUBY s.r.o.

Miesto práce
Lužná 14, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohoda
1 600 EUR/mesiacs počtom spokojných pacientov rastie aj mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvorenej zubnej ambulancie v Bratislave časť Petržalka hľadáme zubného lekára.

​- okrem práce myslíme aj na Tvoj voľný čas
​- práca v novučkej ambulancii s potenciálom osobného aj profesionálneho rozvoja
​- ak máš kariérny cieľ, podporíme Ťa

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

​profesionalita, ochota, tímovosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, dôslednosť​

Novootvorená zubná ambulancia rodinného typu na začiatku Petržalky v peknom novom prostredí. Spoločnosť dbá o vytvorenie malého, ale príjemného kolektívu v ktorom sa bude každý tešiť do práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

ID: 4835558  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac