Vodič firemného vozidla pick-up Trnava

Zavolajsikuriéra.sk s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 480/6, Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
600 - 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopravná spoločnosť s dlhou tradíciou hľadá na firemné vozidlá pick-up vodičov pre rozvoz tovaru z Trnavy. Práca na vlastný živnostenský list. Jedná sa o trvalé trasy v Trnavskom kraji.

Ponúkame : Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoľočnosti, mladý a príjemný kolektív, korektný prístup, atd.
Svoje životopisy s priebehom zamestnania so všetkými kontaktnými údajmi ( telefón, adreu,email atd ) zasielajte na email : prace@zasilka.com

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čistý register trestov, min.vodičský preukaz sk. B, vlastný ŽL alebo koncesiu na doptavu do 3,5t, velmi dobrú orientáciu. Nutnou podmienkou je bydlisko v Trnave. Presnosť, veľkú spoľahlivosť, príjemné vystupovanie voči klientom, zodpovednosť a chuť a zaujem pracovať.

Kuriérské služby, nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátanie prípojného vozidla

Ružová dolina 480/6
821 08 Bratislava
ID: 2761177   Dátum zverejnenia: 11.10.2016