Vodič firemného vozidla-diaľkový vodič

Zavolajsikuriéra.sk s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 480/6, Senec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
800 € - 1.700 € / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Renomovaná dopravná spoločnosť hľadá vodičov pre dialkové jazdy na firemné dodávkové vozidlá pre rozvoz tovaru. Hľadáme dialkových vodičov, ktorý budú jazdit v noci alebo cez deň. Jazdy sú v noci aj cez deň.
Jedná sa o trvalé trasy - zo Senca - Morava, alebo zo Senca- SK, alebo zo Senca- Budapešť apod. Práca na vlastný živnostenský list.

Ponúkame : Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoľočnosti, mladý kolektív,korektný prístup, práca s firemným vozidľom,
Svoje životopisy s priebehom zamestnania so všetkými kontaknými údajmi ( telefón, adresu,email atd.) zasielajte na email : prace@zasilka.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čistý register trestov, min.vodičský preukaz sk. B, vlastný ŽL alebo koncesiu na dopravu do 3,5 t, veľmi dobrú orientáciu. Nutnou podmienkou je mať bydlisko v Bratislavskom kraji, dobrý orientačný zmysel, komunikativnosť,presnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie voči klientom, chuť a záujem pracovať

Kuriérské služby, nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátanie prípojného vozidla

Ružová dolina 480/6
821 08 Bratislava
ID: 2761115   Dátum zverejnenia: 11.10.2016