Vodič firemného vozidla Malacky

Zavolajsikuriéra.sk s. r. o.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Renomovaná dopravná spoľočnosť hľadá vodičov na firemné vozidlá pre rozvoz tovaru z Malaciek. Práca na vlastný živnostenský list

Ponúkame : Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,mladý kolektív, korektný prístup.
Svoje životopisy s prebiehom zamestnania so všetkými kontaknými údajmi ( telefón,adresu,email atd ) zasielajte na [email protected]

Vybraní uchádzači budú pozvaní k osobnému pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čistý register trestov,min.vodičský preukaz skupiny B,vlastný ŽL alebo koncesiu na dopravu do 3,5 t,veľmi dobrú orientáciu . Nutnou podmienkou je mať bydlisko v Malackách, dobrý orientačný zmysel,komunikativnosť,presnosť,veľkú spoľahlivosť,príjemné vystupovanie voči klientom,zodpovednosť,chuť a záujem pracovať,ochotu učiť sa novým veciam.

Spoločnosť poskytujúca kuriérske služby, nákladnú cestnú dopravu vykonávanú vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t . Spoločnosť disponuje vlastným vozovým parkom .
ID: 1418321  Dátum zverejnenia: 18.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 750 EUR/mesiac