Vedúci stávkovej kancelárie

Závodisko, š.p.

Miesto práce
Starohájska 29, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) Práce pred jednotlivými dostihovými dňami: príprava štartových listín, príprava tlačív pre kontrolné orgány, kontrola prevádzkyschopnosti technických zariadení stávkovej kancelárie
2) Práce spojené s riadením jednotlivých dostihových dní: zabezpečenie chodu stávkovej kancelárie - prijímanie stávok, vyhodnotenie výsledkov dostihov, výplata výhier, ukončenie dostihového dňa - záverečný prehľad, vytlačenie zostáv, komunikácia s oddelením štátneho dozoru nad hazardnými hrami (DÚ)
3) Práce spojené s vyhodnotením jednotlivých dostihových dní: vyúčtovanie s tabuľkovými prehľadmi, vyhotovenie zápisnice pre potreby štátneho dozoru (DÚ), štatistiky a analýzy

Práca v týždni (cca 12 hod.) a v nedeľu - dostihové dni 20x do roka od začiatku apríla do konca októbra v Bratislave (15x) aj mimo Bratislavy (5x).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stávková kancelária

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

zodpovednosť
flexibilita
práca v tíme a vedenie tímu
základné znalosti a záujem o výpočtovú techniku výhodou

- Organizovanie dostihových dní a riadenie testovania výkonnostného potenciálu dostihových koní.
- Plnenie funkcie Dostihovej autority v Slovenskej republike a v súvislosti s touto funkciou zastupovanie Slovenskej republiky v medzinárodnom styku pod názvom "Turf Direktorium Bratislava".
- Vydávanie, novelizovanie a doplňovanie Dostihového poriadku pre cvalové a klusácke dostihy po schválení Ministerstvom pôdohospodárstva SR.
- Vykonávanie stávkovej činnosti súvisiacej s dostihovou prevádzkou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2115268  Dátum zverejnenia: 20.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou