Pracovník úseku dostihových služieb

Závodisko, š.p.

Miesto práce
Starohájska 29, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o trávnik (kosenie, polievanie atď.) a ostatnú zeleň (stromy, živé ploty - sadenie, strihanie atď.) areál Závodiska, š.p.
bežná oprava a údržba techniky ( traktor, kosačka, mulčovačka atď.)

13.plat

Informácie o výberovom konaní

pri pohovore aj skúška zručnosti jazdenia s traktorom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, záhradníctvo

Vodičský preukaz

T

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, spolupatričnosť, fyzická zdatnosť, spoľahlivosť

- Organizovanie dostihových dní a riadenie testovania výkonnostného potenciálu dostihových koní.
- Plnenie funkcie Dostihovej autority v Slovenskej republike a v súvislosti s touto funkciou zastupovanie Slovenskej republiky v medzinárodnom styku pod názvom "Turf Direktorium Bratislava".
- Vydávanie, novelizovanie a doplňovanie Dostihového poriadku pre cvalové a klusácke dostihy po schválení Ministerstvom pôdohospodárstva SR.
- Vykonávanie stávkovej činnosti súvisiacej s dostihovou prevádzkou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2033047  Dátum zverejnenia: 21.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou