Office assistent

Zásielkovňa s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 39, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho tímu.
Ak máš záujem pracovať v mladom dynamickom kolektíve a rozšíriť si svoje schopnosti v oblasti logistiky a podieľať sa na rozvoji firmy, si ten správny človek pre nás.

- Administratívna podpora jednotlivých zložiek manažmentu.
- Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o obchodných partnerov, príprava a podávanie občerstvenia.
- Komunikovanie s internými, externými partnermi, štátnymi inštitúciami a jednotlivými oddeleniami spoločnosti.
- Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
- Zabezpečovanie chodu kancelárie z personálneho, organizačného a technického hľadiska.
- Evidovanie a archivácia dokumentov.
- Spracovávanie podkladov a príležitostné preklady dokumentov z českého jazyka.
- Práca v našom internom systéme.

Mladý, príjemný kolektív.
Pravidelné teambuildingy.
Možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, obchod

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Vodičský preukaz

B

Cieľom projektu Zásielkovňa je ponúknuť internetovým obchodom nízkonákladový a efektívny spôsob dopravy ich tovaru ku koncovým zákazníkom a najširšiu sieť výdajných miest v Českej a Slovenskej republike.

Projekt realizuje spoločnosť Zásilkovna s.r.o., ktorá bola založená v roku 2008. Spoločnosť má silné finančné, prevádzkové a personálne zázemie. Hlavnou činnosťou spoločnosti Zásilkovna s.r.o. je poskytovanie zásielkovej služby a prevádzkovanie výdajných miest na Slovensku a v zahraničí.

Šustekova 3697/49
851 04 Bratislava
ID: 2730087   Dátum zverejnenia: 14.10.2016