Sociálny pracovník

Zariadenie sociálnych služieb AMBRA

Miesto práce
Rúbanisko III 2938/52, Lučenec
Termín nástupu
01.05.2024
1 032 EUR/mesiacPodľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce sociálneho pracovníka:

- Plánuje a realizuje kultúrne, spoločenské, vzdelávacie a klubové činnosti pre prijímateľov sociálnych služieb.

- Zabezpečuje a sprevádza prijímateľov sociálnych služieb na kultúrne a spoločenské podujatia, pri osobných nákupoch a pri vybavovaní súkromných náležitostí v rôznych inštitúciách.

- Zabezpečuje pracovnú terapiu a záujmovú činnosť pre prijímateľov sociálnych služieb.

- Spracúva a písomne vyhodnocuje voľnočasové aktivity prijímateľov sociálnych služieb.

- Poskytuje základné a špecializované sociálne poradenstvo a sociálnu rehabilitáciu v zmysle platných predpisov a zákonov.

- Koordinuje súčinnosť s inými pracovníkmi v rámci tímu sociálnych pracovníkov.

- Vypracúva individuálne plány pre prijímateľov sociálnych služieb.

- Komunikuje s rodinnými príslušníkmi a s inými pracovníkmi v rámci poskytovania sociálnych služieb.

- Zabezpečuje administratívnu prácu v súvislosti s poskytovaním sociálnych služieb.

- Privítanie prijímateľov sociálnych služieb a koordinovanie plánov na daný deň.

- Plánovanie a organizovanie kultúrnych, spoločenských a vzdelávacích aktivít pre prijímateľov sociálnych služieb.

- Zabezpečovanie pracovnej terapie a záujmovej činnosti pre prijímateľov sociálnych služieb.

- Poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie prijímateľom sociálnych služieb.

- Máš možnosť získať príspevok na tretí dôchodkový pilier a tak si zabezpečiť lepšiu finančnú budúcnosť.

- Okrem zákonnej dovolenky máš nárok na 5 dní dovolenky navyše, aby si si mohol/a užiť viac voľna a relaxovať.

- V našej firme máme vlastné stravovacie zariadenie, takže si môžeš objednať výborné obedy za výhodnú cenu a nemusíš sa starať o varenie.

- Ponúkame ti príjemnú pracovnú atmosféru a tímovú spoluprácu, aby si sa u nás cítil/a dobre a mohol/a napredovať.

- Ak sa chceš vzdelávať a rozvíjať svoje zručnosti, máš možnosť účasti na rôznych školeniach a kurzoch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Vyžadujeme komunikatívnosť a ochotu pomáhať

- Spoľahlivosť a trpezlivosť sú pre nás dôležité

-  zvládanie práce s klientmi, administratíva

-  tímovosť, kreativita, empatia,

Starostlivosť o staršie osoby a osoby so zdravotným postihnutím v pobytových zariadeniach

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Helena Tódorová
Tel.: +421940642566
E-mail: poslať životopis
ID: 4797661  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 032 EUR/mesiac