Zdravotná sestra

Zariadenie pre seniorov a ZOS Adonis, n.o.

Miesto práce
Krajné 292, 91616 Krajné, Trenčiansky kraj, Myjava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva potrebné zdravotné úkony, je zodpovedná za podanie liečiv (p.o., i.m., s.c.) a dodržiavanie liečebných režimov, dohliada na zdravotný stav prijímateľov sociálnej starostlivosti, meria vitálne funkcie, v prípade potreby poskytuje prvú pomoc podľa svojich odborných znalostí, všetky zdravotné úkony, ktoré poskytla zaznamenáva do zdravotnej dokumentácie, zabezpečuje dezinfekciu zdravotníckych pomôcok, plní pokyny lekára, plní ďalšie úlohy podľa pokynov riaditeľa

motivačný fond, príspevok na dopravu prípadne možnosť ubytovania priamo v zariadení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

asertivita, empatia, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, ochota pomáhať, samostatnosť, trpezlivosť, praktické myslenie

Zariadenie pre seniorov a ZOS Adonis, n.o. zabezpečuje dlhodobú starostlivosť o klientov,
ktorí dovŕšili dôchodkový vek a sú odkázaní na pomoc inej fyzickej osoby a ich stupeň odkázanosti je najmenej IV, alebo dovŕšili dôchodkový vek a poskytovanie sociálnej služby v tomto zariadení potrebujú z iných vážnych dôvodov, alebo ide o fyzickú osobu, ktorá je odkázaná na pomoc inej fyzickej osoby a je odkázaná na sociálnu službu v zariadení len na určitý čas.

ktorí vzhľadom na svoj vek a zdravotný stav potrebujú 24-hodinovú opateru.

Krajné 292
91616 Krajné
ID: 2817205   Dátum zverejnenia: 18.11.2016