Pracovník/ -čka zákazníckeho centra

Zaren s.r.o.

Bisniss centrum Aquapolis, Piešťanská 3, 917 01 Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
fix + provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- poskytovanie profesionálneho servisu existujúcim a potenciálnym zákazníkom spoločnosti s využitím dostupných nástrojov elektronických médií
- sledovanie a evidencia dopytu zo strany zákazníkov cez webové stránky a sociálne siete, koordinácia činností obchodu a callcentier v rámci riešenia zákazníckych požiadaviek
- informovanie klienta o postupoch v oblasti reklamácií a odstúpení od zmluvy, poradenstvo v rámci osobného predaja, preverenie a hodnotenie spokojnosti zákazníkov s poskytnutými službami spoločnosti
- poskytovanie profesionálneho telefonického servisu a poradenstva ohľadom používania produktov, aktuálne prebiehajúcich akcií, akcií a benefitov od našich partnerov a spriaznených spoločností
- aktívny kontakt existujúcich a potenciálnych zákazníkov v súvislosti s predajom spotrebného tovaru a doplnkového sortimentu, organizovanie obchodných stretnutí
- aktívny kontakt existujúcich a potenciálnych zákazníkov v rámci marketingových kampaní
- poskytovanie informácií a koordinácia činností obchodných zástupcov, evidencia nezrovnalostí medzi obchodom a callcentrami
- spracovanie zákazníckych údajov, administratívna práca, zodpovednosť za úlohy spojené so starostlivosťou o zákazníka evidencia a štatistiky požiadaviek zo strany zákazníkov, obchodu i callcentier

- príjemný kolektív v príjemnom a modernom prostredí
- jednoduchý provízny systém
- ponúkame systém benefitov pre zamestnanca
- možnosť karierného rastu

Spoločnosť za účelom výberového konania bude kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí splňajú požiadavky obsadzovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- lojálnosť
- príjemné vystupovanie a prejav
- znalosť maď. jazyka výhodou

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2009. Firma stojí na ľuďoch s 20-ročnými skúsenosťami v tomto biznise. Dokážeme dohodnúť viac ako 4000 obchodných stretnutí za mesiac. Doposiaľ sme spolupracovali na 115 individuálnych projektoch. Víziou spoločnosti je poskytovať služby v súlade s ekológiou a udržateľným rozvojom pre domácnosti a firmy na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1621127  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + provízny systém