Obchodný zástupca Relax & comfort

ZAREN s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): priemerná prov. obch. zástupcu za r. 2013 - 1500€, fix,bonus
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- návštevy klientov a starostlivosť o nich
Iné výhody
- garantujeme 30 obchodných stretnutí v mesiaci pripravených našou spoločnosťou
- fix, bonusy a motivačné súťaže

- priemerná provízia obchodného zástupcu za rok 2013 - 1500€
- po zapracovaní možnosť kariérneho rastu a vybudovania si vlastného tímu
- firemné benefity
- účasť na odborných školeniach
- výhodné benefity pre Vašu rodinu v našich rekreačných zariadeniach a od našich partnerov

- firemné akcie
- firemné rekreačné zariadenia
- občerstvenie na pracovisku
- provízia z predaja
- zľava na firemné výrobky/služby

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Znalosti
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk - aktívne
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- ochotu učiť sa novým veciam
- užívateľskú znalosť PC
- vodičský preukaz skupiny B, vlastný automobil

- práca vhodná aj pre maďarsky hovoriacich uchádzačov

Spoločnosť ZAREN pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. V súčasnosti má svoje zastúpenie aj v Českej republike, v Maďarsku a Chorvátsku. Je výhradným distribútorom švajčiarsko-nemeckej značky Vorwerk - hĺbkového čistiaceho systému Kobold a tiež distribútorom systémov pre zdravý spánok a relax ZAREN relax&comfort.
Spoločnosť ZAREN je členom Asociácie Osobného predaja.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné obchodné činnosti
Spoločnosť ZAREN hľadá obchodných zástupcov pre oblasť západného a stredného Slovenska pre divíziu Relax&comfort.
Skúsenosti s predajom matracov, lôžkovín, infraterapie, magnetoterapie sú výhodou.
Adresa spoločnosti
ZAREN s. r. o.
Oravská 4 Zobraziť na mape
903 01 Senec
ID: 1494523   Dátum zverejnenia: 6.9.2013
Spoločnosť: ZAREN s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke