Obchodný zástupca Relax & comfort

ZAREN s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
priemerná prov. obch. zástupcu za r. 2013 - 1500€, fix,bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návštevy klientov a starostlivosť o nich

- garantujeme 30 obchodných stretnutí v mesiaci pripravených našou spoločnosťou
- fix, bonusy a motivačné súťaže

- priemerná provízia obchodného zástupcu za rok 2013 - 1500€
- po zapracovaní možnosť kariérneho rastu a vybudovania si vlastného tímu
- firemné benefity
- účasť na odborných školeniach
- výhodné benefity pre Vašu rodinu v našich rekreačných zariadeniach a od našich partnerov

- firemné akcie
- firemné rekreačné zariadenia
- občerstvenie na pracovisku
- provízia z predaja
- zľava na firemné výrobky/služby

Spoločnosť ZAREN hľadá obchodných zástupcov pre oblasť západného a stredného Slovenska pre divíziu Relax&comfort.
Skúsenosti s predajom matracov, lôžkovín, infraterapie, magnetoterapie sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - aktívne

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné a prezentačné schopnosti
- ochotu učiť sa novým veciam
- užívateľskú znalosť PC
- vodičský preukaz skupiny B, vlastný automobil

- práca vhodná aj pre maďarsky hovoriacich uchádzačov

Spoločnosť ZAREN pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. V súčasnosti má svoje zastúpenie aj v Českej republike, v Maďarsku a Chorvátsku. Je výhradným distribútorom nemeckej značky Vorwerk - hĺbkového čistiaceho systému Kobold a tiež distribútorom slovenských, ručne vyrábaných systémov Dreamsy.

Oravská 4
903 01 Senec
ID: 1494523   Dátum zverejnenia: 6.9.2013