Obchodný zástupca Relax & comfort

ZAREN s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): priemerná prov. obch. zástupcu za r. 2013 - 1500€, fix,bonus
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- návštevy klientov a starostlivosť o nich
Iné výhody
- garantujeme 30 obchodných stretnutí v mesiaci pripravených našou spoločnosťou
- fix, bonusy a motivačné súťaže

- priemerná provízia obchodného zástupcu za rok 2013 - 1500€
- po zapracovaní možnosť kariérneho rastu a vybudovania si vlastného tímu
- firemné benefity
- účasť na odborných školeniach
- výhodné benefity pre Vašu rodinu v našich rekreačných zariadeniach a od našich partnerov

- firemné akcie
- firemné rekreačné zariadenia
- občerstvenie na pracovisku
- provízia z predaja
- zľava na firemné výrobky/služby

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Znalosti
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk - aktívne
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- ochotu učiť sa novým veciam
- užívateľskú znalosť PC
- vodičský preukaz skupiny B, vlastný automobil

- práca vhodná aj pre maďarsky hovoriacich uchádzačov

Vorwerk Kobold je rodinná firma založená v roku 1883 so sídlom vo Wuppertal, Nemecko. Zaoberá sa výrobou a predajom vysokokvalitných produktov po celom svete. V súčasnosti pôsobí vo viac ako 70 krajinách a zamestnáva viac ako 600 000 ľudí. www.vorwerk.com

Dreamsy je produktová línia ručne vyrábaných slovenských výrobkov, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 22 rokov.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné obchodné činnosti
Spoločnosť ZAREN hľadá obchodných zástupcov pre oblasť západného a stredného Slovenska pre divíziu Relax&comfort.
Skúsenosti s predajom matracov, lôžkovín, infraterapie, magnetoterapie sú výhodou.
Oravská 4 Zobraziť na mape
903 01 Senec
ID: 1494523   Dátum zverejnenia: 6.9.2013
Spoločnosť: ZAREN s.r.o.