Asistent/ka predaja BERSHKA Bratislava (čiast. úv.)

ZARA ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ponúka sa Vám príležitosť byť pri tom skôr ako ostatní, poznať, čo je najmodernejšie, obklopiť sa medzinárodným štýlom prostredníctvom kolekcií, ktoré sa neustále obnovujú. Preneste svoju vášeň aj na zákazníkov. V BERSHKE sa stane móda Vaším životným štýlom. Pre naše pobočky v Bratislave hľadáme asistentov/ky predaja na čiastočný úväzok (30, 25, alebo 20 hodín týždenne).

Vaša prax bude výhodou, ale predovšetkým si ceníme Váš záujem o módu a schopnosť žiť módou naplno. Skúste s nami zahájiť svoju profesionálnu dráhu plnú možností a zapojte sa do tímu tvoreného najlepšími odborníkmi. Budete sa učiť a tým aj rásť. Dôjdete až tam, kam sami budete chcieť.

Požiadavky:

znalosť slovenského jazyka
ochota pracovať na čiastočný úväzok
flexibilita / práca aj cez víkendy
samostatnosť
ochota učiť sa nové veci

Ponúkame:

dobré finančné ohodnotenie a provízie z tržieb
stravenky
preplatenie nadčasov
zamestnaneckú zľavu
pracovnú uniformu
príspevok na Multisport program
zaškolenie
možnost kariérneho rastu

Nástup:

Ihneď

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3030506  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.