Zara Bratislava - store manager

ZARA ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ponúka sa ti príležitosť byť u toho skvôr ako ostatní, poznať, čo je najmodernejšie, obklopiť sa medzinárodným štýlom prostrednictvom kolekcií, ktoré sa neustále obnovujú. Prenes svoju vášeň aj na zákazníkov. V ZARE sa stane móda tvojím životným štýlom.

Tvoja prax a skúsenosti z oblasti retailu sú dôležité, ale predovšetkým si ceníme záujem o módu a schopnosti žiť módou naplno. Skús s nami zahájiť svoju profesionálnu dráhu plnú možností a zapojiť sa do tímu tvoreného najlepšími odborníkmi. Budeš sa učiť a tým aj rásť. Dôjdeš až tam, kam budeš sám chcieť.

Pre naše predajne v Bratislave hľadáme kandidátov na pozíciu STORE MANAGER.

Požadujeme:

skúsenosti z podobnej pozície min. 1 rok
angličtina
znalosť aktuálnych módnych trendov
kreativita a zmysel pre detail
flexibilita / práca aj cez víkendy
samostatnosť, rozhodnosť a komunikatívnosť

Ponúkame:

dobré finančné ohodnotenie
provízie z predaja
výber uniformy
stravenky
zaškolenie
možnost karierneho rastu

Plánovaný nástup:

Máj 2015

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2084514  Dátum zverejnenia: 16.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.