Zástupca vedúceho predajne Bershka

ZARA ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stradivarius Bratislava- store manager

Preneste svoju vášeň pre módu aj na zákazníkov. V predajniach spoločnosti BERSHKA sa stane móda Vaším životným štýlom. Pre našu pobočku v Bratislave hľadáme vedúceho predajne/zástupcu vedúceho.

Prax na obdobné pozícii je podmienkou k nástupu do našej spoločnosti, ale predovšetkým si ceníme Váš záujem o módu a schopnosti žiť módou naplno. Skúste s nami zahájiť svoju profesionálnu dráhu plnú možností a zapojte sa do nášho týmu. Budete sa učiť a tým aj rásť. Podporujeme naše zamestnanca v kariérnom raste. Ponúkame práci v mladom a kreatívnom prostredie, dobré finančné ohodnotenie, firemné školenie .

Požiadavky:

skúsenosti z podobnej pozície v predajni
plynulá znalosť slovenského a anglického jazyka
flexibilita (práca i cez víkendy)
samostatnosť
ochota učiť sa nové veci
organizačne schopnosti

Ponúkáme:

dobré finančné ohodnotenie
pracovná uniforma podľa vlastného výberu
stravné lístky
možnosť kariérneho rastu
zaškolenie
zamestnanecké výhody

Nástup:

asap

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2021729  Dátum zverejnenia: 20.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.