ZARA Bratislava Asistent/ka predaja na čiastočný úvazok

ZARA ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ponúka sa Vám príležitosť byť u toho skvôr ako ostatní, poznať, čo je najmodernejšie, obklopiť sa medzinárodným štýlom prostrednictvom kolekcií, ktoré sa neustále obnovujú. Preneste svoju vášeň aj na zákazníkov. V ZARE sa stane móda Vaším životným štýlom.

Vaša prax bude výhodou, ale predovšetkým si ceníme Vášho záujmu o módu a schopnosti žiť módou naplno. Skúste s nami zahájiť svoju profesionálnu dráhu plnú možností a zapojte sa do tímu tvoreného najlepšími odborníkmi. Budete sa učiť a tým aj rásť. Dojdete až tam, kam sami budete chcieť.

Pre naše pobočky v Bratislave (Aupark, Avion a Central) hľadáme astistentov/ky predaja na čiastočný úväzok (16, 20, 25, alebo 30 hodín týždenne).

Požiadavky:

znalosť módnych trendov
flexibilita / práca aj cez víkendy
samostatnosť
ochota učiť sa novým veciam
základná znalosť angličtiny

Ponúkame:

dobré finančné ohodnotenie
pracovnú uniformu
stravenky
zaškolenie
možnost karierneho rastu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 1951782  Dátum zverejnenia: 9.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.