Zavádzač prevádzky - Produkčných liniek a CNC Masin v Poľsku

ZAQUENSIS GmbH

Miesto práce
Poľsko
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame montaznikov, strojnych mechanikov, CNC Programatorov a skusenych odbornikov na zavadzanie prevadzky produkcnych liniek a CNC Masin do Polska.

Podmienky:
- vyuceny v oblasti strojarstva - strojny mechanik, mechanik nastavovac, CNC Programator alebo podobne
- skusenosti v programovani so systemom Siemens Sinumerik 840D
- znalost z oblasti Hydrauliky a Pneumatiky
- znalost nemeckeho jazyka min. na urovni B1
- znalost polskeho jazyka - vyhodou

Potrebne je zaslat zivotopis v nemeckom / slovenskom jazyku a taktiez aj kopie vyucneho - maturitneho listu, popripade kopie zertifikatov ohladne absolvovanych skoleni a kurzov.

- Hodinova mzda Brutto je 20,78 Euro + denne diety
- ubytovanie zabezpecime za poplatok
- nemecka pracovna zmluva na dobu neurcitu

Pohovor je mozne uskutocnit v Polsku - mesto Krakau alebo Nemecko / Bayern

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Najväcsia strojarska firma v Bayerne s pobockami po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojarstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Na zaklade motta : ,,Ked chyba clovek, chyba to najdolezitejsie !'' zalozil v roku 1999 Pan Roger Lothmann, v meste Aachen personalnu agenturu ZAQUENSIS ( kedysi ZAQ ).
Ku dnesnemu dnu ma nasa spolocnost 64 pobociek po celom Nemecku a uz viac ako 4600 zamestnancov kraca s nami jednou cestou, vdaka ktorym narastame dalej.
Ponukame uplatnenie v nasledovnych oblastiach : priemyselno – technologickej, obchodnej a administrativnej oblasti , Informačno – technologickej ( IT ), remeselnej ale aj pre Inžinierov
ZAQUENSIS hľadá nových zamestnancov, ktorý sa chcú s Vami a s nami rozšíriť :
- nasadením v známych a úspešných firmách v regióne
- qualifikovaním a možnosťou daľšieho povýšenia
- stálym miestom a rozmanitou prácou

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2961745  Dátum zverejnenia: 6.3.2017