Tréner

Miesto práce
Bratislava
Od 1 500 EUR/mesiacod 1500 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 20 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečiť a realizovať úvodné vzdelávanie v oblasti predaja a obsluhy
zákazníkov pre dohodnuté kanály a monitorovať nastavenie úvodného
vzdelávania pre všetky typy predajno-obslužných kanálov.
• Vytvoriť, zabezpečiť a realizovať ďalšie vzdelávanie podľa aktuálnych potrieb
spoločnosti vrátane súvisiacej školiacej dokumentácie a pomôcok.
• Monitorovať a vyhodnocovať vedomostnú úroveň dohodnutých kanálov napr.
formou e-learningu, e-testingu a certifikácie.
• Hodnotiť vybrané interakcie so zákazníkmi s ohľadom na aktuálne komunikačné štandardy a prácu v systéme.
• Navrhovať zlepšenia na zvyšovanie kvality predaja a servisu vrátane koučingu.
• Pripomienkovať vybrané postupy a metodiky.
• Participovať na vytváraní nových produktov a služieb.
• Participovať na projektoch podľa pridelenej role.

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Hybridný spôsob práce (homeoffice / office)
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Príspevok na stravu v hodnote 5,85 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je na úrovni minimálne od 1500 EUR brutto v závislosti od skúseností a odbornosti kandidáta.
K uvedenej pozícii prináleží 20 % výkonnostná odmena pri plnení 100 % ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 22.05.2024

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť ZSE Energia, a.s., patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Svojim zákazníkom poskytuje tiež množstvo doplnkových služieb a komplexné riešenia zamerané na využitie obnoviteľných zdrojov a technológií pre inteligentné domácnosti. www.zse.sk

Počet zamestnancov

281 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZSE Energia, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis