Key Account Manager pre e-mobilitu (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 200 EUR/mesiacod 2200 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 30 % polročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosti s obchodovaním v B2B segmente zákazníkov, radi spoznávate nových ľudí a máte záujem o prácu s e-mobilitou v dobrom kolektíve, tak ste u nás vítaný.

Vašou prácou bude:
• Zabezpečovať vyhľadávanie a akvizíciu potenciálnych B2B zákazníkov v oblasti budovania a prevádzky nabíjacích staníc pre elektromobily (priamy predaj produktov a služieb ZSE DRIVE).
• Zodpovedať za starostlivosť o kľúčových zákazníkov spoločnosti.
• Spolurozhodovať a tvoriť stratégie predaja v pridelenom regióne a segmentoch (predajcovia áut, obchodné centrá, developery, hotely, mestá, samosprávy, banky, leasingové spoločnosti, logistické spoločnosti, dopravné podniky a iné).
• Zabezpečovať dosiahnutie plánovaných výsledkov.
• Riešiť reklamácie a sťažnosti zákazníkov s oddeleným zákazníckej starostlivosti.
• Rozvíjať si svoje vedomosti v oblasti e-mobility a v témach ovplyvňujúcich e-mobilitu.
• Analyzovať potreby zákazníkov a vytvárať individuálne riešenia, vypracovávať cenové ponuky, vyjednávať zmluvné podmienky, zúčastňovať sa na obchodných stretnutiach.
• Zúčastňovať sa tendrov, spracovávať tendrovú dokumentáciu.
• Riadiť dohlaď nad celým obchodným prípadom od akvizície až po realizáciu.
• Monitorovať konkurenčné aktivity, zúčastňovať sa na obchodných akciách spoločnosti (eventy, konferencie).
• Pripravovať prezentácie, analýzy a zmluvy v spolupráci s príslušnými oddeleniami.
• Poskytovať odborné poradenstvo, udržiavanie pravidelného kontaktu so zákazníkmi.

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok na stravu v hodnote 5,85 EUR bez doplatku zamestnanca
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni od 2200 EUR brutto.
Výška základnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena vo výške 30 % pri 100 % plnení ukazovateľov a možnosť využívania auta na súkromné účely.

Žiadosti zasielajte do: 27.05.2024

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, elektrotechnické, stavebné, strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 - 5 rokov v obchode so skúsenosťami v získavaní nových zákazníkov

Ostatné certifikáty:
*Veľkou výhodou sú praktické skúsenosti s verejným obstarávaním, prípravou tendrovej dokumentácie.
Ďalšie požiadavky:
*Charizmatická a dôveryhodná osobnosť
*Komunikatívnosť, samostatnosť a flexibilita
*Prozákaznícke zmýšľanie
*Praktické skúsenosti s verejným obstarávaním
*Obchodný duch, orientácia na výsledok
*Asertivita
*Zodpovedný prístup k plneniu úloh, výsledkom a termínom
*Záujem o e-mobilitu

Západoslovenská energetika, a.s., je našou materskou spoločnosťou s takmer 100 ročnou históriou. Jej najväčšie dcérske spoločnosti sú Západoslovenská distribučná, a.s. a ZSE Energia, a.s. Skupina ZSE patrí do nemeckej energetickej skupiny E.ON. www.skupinazse.sk

Počet zamestnancov

175 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská energetika, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis