Technik servisu ES junior - Bratislava a okolie, Dunajská Streda

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie kvality dodávky elektrickej energie v jemu zverených ES pri dodržaní platnej legislatívy, s ktorou bol zamestnanec preukázateľne poučený, vyškolený.
Riešenie operatívnych zmien a poruchových stavov.
Vykonáva preventívnu údržbu zariadení elektrických staníc v zmysle poriadku preventívnej údržby a technických postupov.
Vykonáva opravy zariadení ES, menovité opravy, malé opravy zariadení VVN a VN.
Diagnostikuje a vyhodnocuje diagnostické merania na zariadeniach VVN a VN.
Vykonáva funkčné skúšky zariadenia po preventívnej údržbe alebo oprave.
Zhotovuje správy z opravy a údržby a odovzdáva ich špecialistovi servisu.
Kontroluje dodržiavanie BOZP a používania OOPP na pracovisku.
Výkon pracovnej pohotovosti mimo pracovnej doby.
Vedenie motorového vozidla skupiny „B“.
Výkon ďalších činností podľa pokynov svojho nadriadeného v súlade s druhom práce dohodnutým v pracovnej zmluve.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- zmysel pre detail
- samostatnosť
- zodpovednosť
- lojalita
- ochota učiť sa nové veci

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 17.08.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

0- 1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §21 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
*Osvedčenie §22 do 1kV podľa 508/2009 Z.z.
Potrebné certifikáty a osvedčenia:
*Platný preukaz na práce vo výškach

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3138250  Dátum zverejnenia: 21.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou