IT Analytik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Získavanie a konzultácia business požiadaviek, vypracovanie návrhov nových IT riešení a konzultácia pri následnej implementácií.
-Tvorba štúdii realizovateľnosti v súlade s potrebami spoločnosti v rámci danej IT architektúry, štandardov a noriem.
-Zabezpečovanie kvality nad dizajnom riešení tvoreným v spolupráci s tretími stranami.
-Príprava funkčných a technických požiadaviek pre implementáciu nových funkcionalít a systémov. Zodpovedá za funkčnosť dodaných riešení v súlade s požiadavkami užívateľov.
-Prezentácia výstupov analýz, resp. čiastkových výsledkov vývoja zadávateľa.
-Vypracovávanie resp. zabezpečenie kapacitných a termínových odhadov.
-Komunikácia a koordinácia úloh s externými dodávateľmi, zabezpečenie implementácie business požiadaviek.
-Spolupráca na tvorbe testovacích požiadaviek aj samotnom testovaní.
-Definícia IT stratégie na pokrývanú oblasť korešpondujúca s business stratégiou, trendami v oblasti technológií, ako aj inými externými vplyvmi, ako napr. legislatíva.
-Zabezpečuje školenia pre nové procesy (funkcie)
-Kontinuálne hľadá inovatívne postupy v jemu pridelenej oblasti
-Definuje technické štandardy a implementačné vzory.
navrhuje IT architektúru v rámci riešených projektov a zmenových požiadaviek so zreteľom na cieľovú enterprise architektúru a náklady riešenia
-Vykonáva poradenskú a expertíznu činnosť v rozsahu svojej pôsobnosti
-Aktívne sa vzdeláva v požadovanej oblasti a zdieľa skúsenosti a „know-how“ v tíme
-Vykonáva úlohy zadané nadriadeným v súvislosti s dohodnutým druhom práce
-Dodržiava zásady bezpečnosti IT v zmysle bezpečnostnej politiky
-Dodržiava všetky zavedené procesy a plní v termíne úlohy podľa svojej roly v procese

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
- Pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 29.06.2017

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT Oblasť vzdelania nie je rozhodujúca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

5

Ďalšie požiadavky:
*všeobecný prehľad v IT obore, základné znalosti IT infraštruktúry (siete, pc hardware), UML, Enterprise Integration Patterns, SOA, Business Process Management (BPMNv2, resp. ekvivalent), SQL & princípy relačného dátového modelu, Znalosť middleware technológií (Java/C# app serveres, ESB, MQ), Znalosť front-end technológií (HTML, CSS, JavaScript), správa operačných systémov Windows/Linux výhodou

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3103996  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou