Konzultant pre integrácie (SAP - PI )

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna podpora a údržba existujúcich riešení v oblasti administrácie a monitorovania procesnej integrácie v systéme SAP PI (monitoring dátových prenosov, riešenie chybových stavov, kontrola funkčnosti systému)
- Návrh architektúry a vývoj nových integračných scenárov pre SAP a NONSAP riešenia
- Aktívna účasť na projektoch, interakcia s externými dodávateľmi a partnermi
- Plnenie pridelených rolí v procesoch incident-problem-change managementu
- Komunikácia s externými spoločnosťami, kľúčovými užívateľmi a aktívna účasť pri optimalizácii „business procesov“
- Analýza a implementácia zmenových požiadaviek
- Aktívne vzdelávanie v požadovanej oblasti

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
- Pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 02.06.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Integrácie, SAP, konzultant

Počet rokov praxe

3

Ďalšie požiadavky:
*- znalosti v programovaní Java, výhoda ABAP
*- prehľad sieťových a transportných protokolov (TCP/IP, HTTP, NFS, FTP ...)
*- prehlaď prenosových technológií a štandardov (WebServices – SOAP, WSDL, WS-I, WS-A)
*- prehľad v Service-Oriented Architecture (SOA)
*- prehľad bezpečnostných prenosových štandardov (HTTPS, WebServices Security)
*- znalosť v oblasti systémovej SAP integrácie výhodou
*- skúsenosť so SAP PI/XI, SAP NetWeaver výhodou
*- skúsenosti s ALE/IDOC, RFC, ABAP Proxy výhodou
*- Nastroje MS Office: MS Excel, MS Word, MS Powerpoint, MS Visio
*- Znalosť v oblasti SAP báza výhodou
*- Znalosť v oblasti SAP autorizácií a user manažmentu výhodou
*Ostatné požiadavky a predpoklady
*- Komunikačné a prezentačné zručnosti
*- Ochota učiť sa nové veci, schopnosť samo štúdia
*- Analytické myslenie
*- Flexibilita
*- Tímový hráč

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3035092  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou