OBCHODNÍK / Account Manager - oblasť západného Slovenska

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj elektriny, plynu a služieb zameraných na energetickú efektívnosť.
Aktívny predaj energetických riešení pre zákazníka.
Starostlivosť a zlepšovanie vzťahov s pridelenými zákazníkmi s cieľom zachovať a rozvíjať dlhodobé partnerstvá.
Akvizícia a retencia zákazníkov v pridelenom segmente.
Plnenie obchodných cieľov spoločnosti.
Príprava podkladov a zber informácii k cenovým ponukám zákazníkov
Rokovanie a vyjednávanie so zákazníkmi.
Proaktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a ich evidencia.
Participácia na vytváraní nových produktov a služieb spoločnosti.
Vybavovanie komunikácie so zákazníkom a riešenie pridelenej agendy.
Monitorovanie aktivít konkurencie, trhu s elektrickou energiou a plynom.
Pravidelný reporting

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- služobné auto, telefón, Notebook
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
- Pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 19.05.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, elektrotechnické, humanitné, stavebné, strojárske, technické, všeobecné, právnické SŚ / VŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Ďalšie požiadavky:
*Komunikačné zručnosti.
*Dynamická osobnosť
*Odolnosť voči stresu.
*Flexibilita.
*Anglický jazyk – mierne pokročilá úroveň
*Vysoké pracovné nasadenie
*Znalosť SAP výhodou

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3014554  Dátum zverejnenia: 13.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou