Podpora pre Back Office korporátneho predaja

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zadávať údaje a informácie zmluvných podmienok do systému – správa zmlúv
• Pripravovať podklady pre KAM/AM ( Key, Account Manager) - zmluvy, prílohy s fakturáciou a so zmenou zmluvných podmienok.
• Overovať obdržané zmluvné podmienky od KAM/AM, zavádzať ich do systému.
• Pripravovať prostredie pre fakturáciu získaných zákazníkov
• Komunikácia a spracovanie dodaných podkladov od distribučných spoločností (EE a GAS) a MDS – RK u združených zmluvách, zmena dodávateľa, nové OM, ukončenie OM, reklamácie. Spracovanie námietky .
• Tlačiť zmluvy a pripravovať ich k podpisu.
• Analyzovať zmeny zmluvných podmienok obdržaných od KAM/AM a zadávať ich do systému.
• Pri schválenej zmene zmluvných podmienok analyzovať potreby zmeny merania a zasielať požiadavku.
• Po schválení ukončenia zmluvného vzťahu vypracovávať a zasielať požiadavky na odpojenie odberného miesta.
• Prijímanie informácii o odpojení a ukončenie zmluvného vzťahu.
• Vykonávanie poradenstva ohľadom produktov pre zákazníkov pre KAM/AM na prípravu ponúk.
• Pri správe zmluvy a reklamáciách spolupráca s inými úsekmi skupiny ZSE.
• Vybavovanie požiadaviek prijatých od KAM/AM, od zákazníkov (poštou, e-mailom, telefonicky)
• Príprava a vytláčanie podkladov pre KAM/AM – na základe požiadavky

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
- Pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 23.01.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, elektrotechnické, humanitné, IT, stavebné, strojárske, technické, všeobecné, právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva, podpora obchodu, komunikácia so zákazníkom

Počet rokov praxe

2

Ďalšie požiadavky:
*Kreativita, tímová spolupráca, komunikačné schopnosti, orientácia na výkon, zákaznícka orientácia, vytrvalosť a trpezlivosť , odolnosť voči stresu
*Odborné kompetencie v oblasti zákazníckych služieb

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2883824  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou