Hľadáme šikovného IT Konzultanta

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna podpora a údržba existujúcich riešení v oblasti administrácie a monitorovania SAP BW systému (plánovanie extraktov v zdrojových systémoch, monitoring a údržba pravidelných uploadov)
- Správa a modifikácia BEx query
- Modelovanie dátového toku zo zdrojových SAP systémov do SAP BW
- Aktívna účasť na projektoch, interakcia s externými dodávateľmi a partnermi
- Plnenie pridelených rolí v procesoch incident-problem-change managementu
- Komunikácia s externými spoločnosťami, kľúčovými užívateľmi a aktívna účasť pri optimalizácii „business procesov“
- Analýza a implementácia zmenových požiadaviek
- Aktívne vzdelávanie v požadovanej oblasti

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
- Pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 13.12.2016

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, elektrotechnické, IT, technické SŠ / VŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

it konzultant

Počet rokov praxe

2

Ďalšie požiadavky:
*Počítačové znalosti
*- SAP Business Warehouse 7.xx
*- SAP BW Integrované plánovanie
*- Business Explorer (BEx Analyzer a BEx Query Designer )
*- Nastroje MS Office: MS Excel, MS Word, MS Powerpoint, MS Visio
*- Znalosť dátového modelu SAP ISU/SAP CRM výhodou
*- Znalosť programovacieho jazyka ABAP výhodou
*- Znalosť v oblasti systémovej SAP integrácie výhodou
*- Znalosť v oblasti SAP báza výhodou
*- SQL
*Ostatné požiadavky a predpoklady
*- Komunikačné a prezentačné zručnosti
*- Analytické myslenie
*- Flexibilita
*- Tímový hráč

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2848213  Dátum zverejnenia: 10.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou