Junior produktový manažér ( finančné služby)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza trhu a konkurencie (produktov a podmienok)
- Rokovania s partnerskými inštitúciami/dodávateľmi
- Tvorba/návrh produktov a modelov ich poskytovania
- Výpočet business casu
- Implementácia navrhnutého produktu/procesu do organizácie (napr. tvorba klientskej zmluvnej dokumentácie, návrh systémových funkcionalít, marketingových informácií a spolupráca s ostatnými útvarmi spoločnosti)
- Správa produktového portfólia (monitorovanie produktu a prípadne jeho úpravy v čase)
- Inovácie v oblasti poskytovania spotrebiteľských úverov

Ponúkame:
- Možnosť byť pri rozvoji úplne nového trhu pre ZSE – poskytovanie finančných služieb - hlavne spotrebného financovania
- Možnosť rozvinúť svoje schopnosti v kvalitného produktového manažéra a inovátora
- Byť hlavou danej oblasti, ktorá mu bude zverená – pozícia je samostatná a unikátna

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
- Pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 19.12.2016

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, elektrotechnické, humanitné, technické, všeobecné, právnické oblasť vzdelania nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

oblasť poskytovania úverov, produktový manažment

Ďalšie požiadavky:
*- Prax v banke alebo nebankovej inštitúcii, prípadne u sprostredkovateľa (alebo v inej inštitúcii riešiacej úvery pre domácnosti – spotrebiteľské, hypotéky)
*- Ochota samovzdelávať sa v oblasti finančného trhu,
*- Schopnosť pochopiť výklad legislatívy
*- Schopnosť rýchlo sa učiť, čítať situáciu, vyhodnotiť ju a hľadať riešenie v rámci obmedzených možností
*- Schopnosť robiť rozhodnutia a vyargumentovať si ich
*- Schopnosť určenia priorít
*- Dôslednosť v detailoch (tvorba zmlúv, procesov, cenníkov, podmienok a pravidiel, business casov)
*- Aspoň základná orientácia na finančnom trhu na Slovensku a jeho produktoch

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2840235  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou