Technik servisu ES - Trnava a okolie/Križovany

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie kvality dodávky elektrickej energie v zverených ES pri dodržaní platnej legislatívy, s ktorou bol zamestnanec preukázateľne poučený, vyškolený
Vykonáva preventívnu údržbu zariadení elektrických staníc v zmysle Poriadku preventívnej údržby a technických postupov
Vykonáva opravy zariadení ES, menovité opravy, malé opravy zariadení VVN a VN
Riešenie operatívnych zmien a poruchových stavov
Vykonáva funkčné skúšky zariadenia po preventívnej údržbe alebo oprave
Zaisťuje, odisťuje pracovisko, vystavuje "B" príkaz
Kontroluje dodržiavanie BOZP a používania OOPP na pracovisku
Vykonáva manipulácie a dozorovanie v ES
Výkon pracovnej pohotovosti mimo pracovnej doby
Vedenie motorového vozidla skupiny „B“.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 10.10.2016

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

práca na zariadeniach VN a VVN

Počet rokov praxe

5

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Potrebné certifikáty a osvedčenia:
*Platný preukaz na práce vo výškach
Ďalšie požiadavky:
*znalosť silových zariadení / elektrických zariadení
*Platný preukaz vo výškach - výhodou
*- zmysel pre detail
*- samostatnosť
*- zodpovednosť
*- lojalita
*- ochota učiť sa nové veci

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2736229  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou