Energetický konzultant pre ZSE Energia a.s. - Galanta, Piešťany, Bánovce n/B, Nové Mesto n/V, Partizánske, Nitra, Topoľčany, Zlaté Moravce

EKOTEC I., okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Galanta, okres Piešťany, okres Nitra, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
fixná mzda + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ZSE Energia a.s. , dcérska spoločnosť ZSE a.s., v spolupráci s partnerom hľadá pre svoj nový projekt príjemných a komunikatívnych spolupracovníkov. Úspešný kandidát sa stane odborníkom na energetické poradenstvo, bude mať pridelenú bázu klientov o ktorých sa bude starať a budovať s nimi vzťahy a pomáhať im v oblasti energetickej efektívnosti.

• úlohou reprezentanta je vykonať bezplatný energetický audit existujúcim zákaznikom ZSE energia a.s., a navrhnúť prípadné riešenia na úsporu energíí
• návšteva zákazníkov je na vopred generovane LEADy a podpis zmluvy cez Esign (časť stretnutí je vopred dohodnutých telefonicky prostredníctvom asistentky)
• zodpovednosť za plnenie predajných plánov
• každodenné porady a plnenie rozdelených úloh
• absolvovanie jednotlivých stretnutí v teréne
• zasielanie denného reportu pridelenému manažérovi
• komunikácia s administratívnym oddelením

• kompletné úvodné zaškolenie
• zázemie úspešnej, modernej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• priama podpora najvyššieho vedenia, dobré pracovné podmienky, kolektív a rovnako ako aj motivačný systém vďaka dosiahnutým výsledkom
v prípade výborných výsledkov kariérny rast

Nemáte obavy z práce v teréne v relatívne novej oblasti energetiky a máte vzťah k predaju?
Očakáva sa od Vás zodpovednosť za plnenie plánov vo vasej pridelenej lokalite a vaša prítomnosť na stretnutiach s potenciálnym zákazníkom. Časom sa môžete vypracovať na experta v danej oblasti. Pri výkone svojej práce budete veľa cestovať a mať zodpovednosť za pridelenú lokalitu zákazníkov. Veľkou výhodou danej pozície je z časti aj sloboda organizovania svojho pracovného času. Môžete sa oprieť o vysokú podporu najvyššieho vedenia a profesionálny tím, rovnako ako aj o niekoľkoročné skúsenosti a vynikajúce výsledky, ktoré Váš potencionálny zamestnávateľ dosiahol.
Veľmi dobré výsledky Vám zabezpečia zaujímavú, nie rutinnú prácu v kancelárii, nadštandardný príjem a istú budúcnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, zodpovednosť a flexibilita
- predajné a prezentačné zručnosti
- asertívny prístup
- schopnosť zvládať stresové situácie
- prozákaznícka orientácia
- prehľad v oblasti energetiky výhodou

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Judita Cisáriková
E-mail: poslať životopis
ID: 2707131  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná mzda + provízie