Manažér predajných kanálov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•• Vyhodnocovanie KPI ukazovateľov úseku Retail
• Koordinovať predajné aktivity v rámci definovaných
kompetencií.
• Spolupracovať na nových projektoch implementácie nových produktov a služieb
• Navrhovať a optimalizovať mix predajných a servisných kanálov pre
segmenty úseku Retail.
• Vyhodnocovať a navrhovať opatrenia na zvýšenie kvality predaja a servisu
s cieľom zvýšiť konkurencieschopnosť spoločnosti a zákazníckej
spokojnosti.
• Rozvíjať vzťahy s obchodnými partnermi v predajnej sieti
• Participovať na riadení interných a externých predajných kanálov
• Participovať na tvorbe obchodných plánov pre segmenty úseku Retail a pre
jednotlivé predajné kanály.
• Pripravovať dopadové štúdie pri zmene alebo implementácii nových
nastavení v definovaných biznis oblastiach

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

• Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
• 5 dní dovolenky navyše
• Masáže a rehabilitačné služby
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
• Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
• Stravovanie - poukážky Ticket Restaurant plne hradené zamestnávateľom
• Eventy, Teambuildingy
• Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
• Pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 07.06.2016

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kampane, channel mix, reporting

Ďalšie požiadavky:
*Excel expert
*Acces základy
*VBA základy
*Práca s Databázami výhodou
*Znalosť odmeňovacieho systému OIC výhodou
*Komunikatívnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, kreativita, kolektívny prístup k práci
*Skúsenosti s predajom, plánovaním, channel mixom, riadením kampaní, reportingom, tvorbou reportov a prácou s dátami.
*Silné komunikačné schopnoti. Skúsenosť s vedením projektov výhodou
*Skúsenosť s Telesales a osobným predajom
*Skúsenosť s vyjednávaním s obchodnými partnermi
*Skúsenosť s online predajom

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2578607  Dátum zverejnenia: 25.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou